AKTUALITY

"Burčákový pochod Mutěnice"

Dne 14.10.2017 uspořádali ZAHRÁDKÁŘI ŠTÍTNÁ první zájezd na akci - "Burčákový pochod Mutěnice" . Společně se svými rodinnými příslušníky a přáteli prožili tento den plný dobrého burčáku, vína, jídla, krásného počasí, hudby a příjemných zážitků. Doufáme, že se tato akce všem zúčastněným líbila a příští rok se opět na stejném místě setkáme. Foto viz FOTOGALERIE

MOŠTOVÁNÍ JABLÍČEK - NÁVŠTĚVA DĚTÍ Z MŠ JESTŘABÍ  (říjen 2017)

Děti z MŠ Štítná si společně se svými učitelkami a pod vedením šikovného zahrádkáře Jana Kučery zmoštovaly jablíčka, která si natrhaly na vlastní školní zahradě. Děkuje moc za návštěvu a těšíme se příští rok zase!!! (viz. FOTOGALERIE).

MEDOVÉ ODPOLEDNE 2017

Ve spolupráci se základní organizací včelařů ze Štítné nad Vláří proběhla dne 4.11.2017 v rámci "Medového odpoledne" výstava výpěstků spojená s ochutnávkou jablek a jablečného moštu. Účast v koštu slivovice přetavili naši členové v drtivé vítězství a ve velké konkurenci brali všechna medailová umístění. Tímto jim ještě jednou gratulujeme. Výstava se opět těšila velké návštěvnosti a k ochutnávce jablek, hrušek a moštu letos naše šikovné členky přispěly také jablečnými moučníky a sušenými jablky, tzv. křížalami. Více ve fotogalerii.